Letní tábor Harry Potter

letní tábor

Harry Potter

13. 7. - 27. 7. 2024, Hustopeče nad Bečvou

Vítejte ve světě dobrodružství a kouzel na našem táboře s tématikou Harryho Pottera! Naše ubytování je zajištěno v autentických podsadových stanech, určených pro dvojice dětí. Každý stan poskytuje dostatek prostoru pro spaní a úschovu věcí, a zároveň vám přináší autentický zážitek přírodního dobrodružství.

Strava je pro nás klíčová pro úspěšné dobrodružství, a proto poskytujeme našim táborníkům 5 jídel denně. Zahrnuje to bohatou nabídku snídaně, svačin, obědů, dalších svačin a večeří. Pitný režim je pečlivě sledován a zajištěn během celého dne.

Co se týče dopravy, na tábor zajišťujeme pohodlnou přepravu z Brna a Ostravy a zpět. Vaše děti budou mít bezpečnou a pohodlnou cestu do a z tábora, s doprovodem našeho kvalifikovaného personálu.

Náš program je plný vzrušujících aktivit, které zahrnují celotáborové hry, turistiku a táboření. Táborníci se zapojí do soutěží, které je vyzkoušejí ve strategii, dovednostech a týmové spolupráci. Budeme také objevovat okolní přírodu a připravíme se na táboření pod širým nebem, kde se naučíme základy přežití v přírodě.

Všechny tyto nezapomenutelné zážitky a dobrodružství jsou dostupné za cenu 5 500 Kč za 15 dní tábora.

Připojte se k nám na táboře Harryho Pottera a nechte své děti zažít skutečné dobrodružství, objevování kouzel a tvorbu nezapomenutelných vzpomínek s novými přáteli! ✨🧙‍♂️🏕️

PŘIPRAV SE

na jedinečné léto plné zážitků!

Přihlaš se na tábor, kde zažiješ nezapomenutelné léto plné dobrodružství, nových dovedností a vzácných přírodních zážitků. Tato jedinečná zkušenost Ti poskytne příležitost se odpojit od každodenního shonu a přiblížit se k přírodě na její nejautentičtější úrovni.

Přihlásit se na tábor

Datum:
13. 7. – 27. 7. 2024

Umístění tábora:
Tábor se nachází nedaleko obce Hustopeče nad Bečvou

Ubytování:
V podsadových stanech po dvou dětech.

Strava:
5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Pitný režim zajištěn během celého dne.

Doprava:
Zajištěna z Brna, Ostravy i zpět.

Program:
Celotáborová hra, turistika a táboření. Tábor je určen pro děti 9-16 let.

Cena:
5 500 Kč za 15 táborových dní

Kontakt na hlavního vedoucího:
Josef Holík, +420 737 547 597, tabor.hustopece@email.cz

Jak to u nás na táboře vypadá?