Letní tábor Piráti z Karibiku

letní tábor

Piráti z Karibiku

27. 7. - 10. 8. 2024, Bobrovecká dolina, Slovensko

Vítejte ve světě dobrodružství a zábavy! Přidejte se k nám na tábor Pirátů z Karibiku a připravte se na dobrodružství plné tajemství, objevování starodávných pokladů a nezapomenutelných okamžiků!

Naše ubytování je zajištěno v autentických indiánských stanech, známých jako tee-pee. Každý stan pojme až pět dětí a je vybaven dřevěnými postelemi s úložným prostorem pro jejich osobní věci.

Co se stravy týče, náš spolek si zakládá na zajištění zdravé a vyvážené stravy. Nabízíme pět jídel denně, zahrnující snídani, svačinu, oběd, další svačinu a večeři. Během celého dne dbáme na dostatečný pitný režim, abychom zajistili, že naši táborníci zůstanou hydratovaní.

Ohledně dopravy z Ostravy na tábor a zpět se nemusíte starat. Poskytujeme pohodlnou dopravu autobusem, která je zajištěna pro celou skupinu dětí a je v ceně tábora.

Náš bohatý program nabízí mnoho aktivit, které zahrnují celotáborové hry, turistiku a táboření. Děti se budou moci zapojit do různých soutěží, objevovat krásy přírody a rozvíjet své dovednosti prostřednictvím zábavných a vzdělávacích aktivit.

Celý 15denní táborový pobyt, včetně veškerého ubytování, stravy, programu a dopravy, je dostupný za cenu 6 400 Kč.

Přijďte s námi strávit nezapomenutelné chvíle na našem táboře a vytvořte si nové přátelství, objevujte přírodu a budujte vzpomínky, které vám zůstanou na celý život! 🏴‍☠️⚓️🏝️

PŘIPRAV SE

na jedinečné léto plné zážitků!

Přihlaš se na tábor, kde zažiješ nezapomenutelné léto plné dobrodružství, nových dovedností a vzácných přírodních zážitků. Tato jedinečná zkušenost Ti poskytne příležitost se odpojit od každodenního shonu a přiblížit se k přírodě na její nejautentičtější úrovni.

Přihlásit se na tábor

Datum:
27. 7. – 10. 8. 2024

Umístění tábora:
Tábor se nachází v Bobrovecké dolině v Západních Tatrách na Slovensku nedaleko vesnice Bobrovec.

Ubytování:
V indiánských stanech (tee-pee) po 5-ti dětech, na dřevěných postelích s úložným prostorem.

Strava:
5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Pitný režim zajištěn během celého dne.

Doprava:
Autobusem z Ostravy tam i zpět.

Program:
Celotáborová hra, turistika a táboření. Tábor je určen pro děti 8-16 let.

Cena:
6 400 Kč za 15 táborových dní

Kontakt na hlavního vedoucího:
Martin Štorkán, +420 777 616 813, m.storkan@seznam.cz

Jak to u nás na táboře vypadá?