Příměstské tábory

Dakoťátské

Příměstské tábory

Ostrava Hrabůvka

Připojte se k našim Příměstským táborům se spaním a zažijte nezapomenutelné letní dobrodružství přímo v Ostravě-Hrabůvce! Naše tábořiště se nachází v areálu naší klubovny Na Mýtě, která poskytuje ideální prostředí pro skvělý táborový zážitek.

Během pobytu na táboře se vaše děti budou moci těšit na kvalitní stravování. Poskytujeme 5 jídel denně, která zahrnují snídaně, svačiny, obědy, další svačiny a večeře. Naše strava je zdravá, vyvážená a plná energie, aby táborníci měli dostatek sil pro všechny aktivity.

Tábor je určen pro děti ve věku 6–15 let a nabízíme příjemné ubytování v indiánských teepee v areálu naší klubovny.

Cena za náš Příměstský tábor se spaním je 2 300 Kč. Tento poplatek zahrnuje celotýdenní program od pondělí 8:00 do pátku 16:00. V rámci programu jsou také zahrnuty výlety na zajímavá místa, jako je Lysá hora, ZOO Ostrava, Hukvaldy, Olešná, Hornické muzeum, koupaliště Vřesina, a mnoho dalších. Táborníci se mohou těšit na různé hry, soutěže a hodnocení jednotlivců, které rozvíjejí jejich tábornické a sportovní dovednosti.

Přijďte se k nám připojit na Příměstské tábory a vytvořte si nezapomenutelné letní vzpomínky plné zábavy, dobrodružství a nových přátel!

PŘIPRAV SE

na jedinečné léto plné zážitků!

Naše tábory jsou navrženy tak, aby poskytovaly zábavné a vzdělávací aktivity, které rozvíjejí tvé dovednosti a zároveň tě propojují s přírodou. Přijď a buď součástí našeho týmu táborníků, kde zažiješ nezapomenutelné chvíle a vytvoříš si přátelství na celý život.

Přihlásit se na tábor

Termíny:
1.turnus 31. 7. – 4. 8. 2023
2.turnus 21. 8. – 25. 8. 2023
3.turnus 28. 8. – 1. 9. 2023

Ubytování:
Tábořiště se nachází v areálu naší klubovny Na Mýtě v Ostravě-Hrabůvce.

Strava:
5x denně

Kapacita:
Tábor je určen pro děti ve věku 6 – 15 let.

Cena:
2 300Kč

Program:
Zajištěn od pondělí 8:00 do pátku 16:00
Výlety v ceně, např. Lysá hora, ZOO Ostrava, Hukvaldy, Olešná, Hornické muzeum, koupaliště Vřesina,…
Hry a soutěže- hodnocení jednotlivců, tábornické a sportovní dovednosti,…

Kontakt na hlavního vedoucího:
Barbora „Baruš“ Novák Grešová, +420 731 149 906, tabory@dakotaci.cz

Jak to u nás na táboře vypadá?