Tábor pro rodiče s dětmi

Dakoťátský

Tábor pro rodiče s dětmi

6.7.–13.7.2024, Bobrovecká dolina, Slovensko

Jeďte s námi na tábor pro rodiče s dětmi a zažijte společné dobrodružství a nezapomenutelné chvíle plné radosti a rodinného spojení. Naše tábořiště nabízí ubytování v indiánských stanech tee-pee, kde se mohou ubytovat až pětičlenné rodiny. V těchto stanech najdete dřevěné postele s úložným prostorem.

O stravu se postaráme také my. Každé ráno vás čeká bohatá snídaně, kterou si můžete vychutnat společně se svými dětmi. Pro vás i vaše děti připravíme balíček s občerstvením na polední svačinku, abyste měli dostatek energie na aktivity během dne. Večeře bude teplá a lahodná, abyste si po náročném dni mohli vychutnat chvíle strávené společně.

Program tábora je flexibilní a přizpůsobíme ho vašim přáním. Pokud máte zájem o společné aktivity a program, rádi ho pro vás připravíme. Můžeme vám doporučit různé aktivity, hry a výlety, které budou vhodné pro rodiny s dětmi různého věku.

Cena za ubytování v jednom tee-pee (pro max. 5 osob) činí 4 000 Kč. Co se týče stravy, děti do 3 let mají stravu zdarma a nemají nárok na svačinky. Účastníci ve věku 4-15 let budou mít stravné 1 700 Kč a účastníci od 16 do 99 let 2 700 Kč na celý pobyt.

Přijďte s námi strávit nezapomenutelné chvíle na tábor pro rodiče s dětmi. Těšíme se na vás a naši profesionální personál se postará o to, abyste měli nezapomenutelný a pohodový pobyt plný rodinných zážitků.

TĚŠTE SE

na jedinečné léto plné zážitků!

Přihlašte se na tábor pro rodiče s dětmi a zažijte nezapomenutelné léto plné dobrodružství, nových dovedností a vzácných přírodních zážitků. Tento jedinečný tábor poskytuje příležitost odpojit se od každodenního shonu a přiblížit se k přírodě na její nejautentičtější úrovni.

Přihlásit se na tábor

Datum:
6.7.–13.7.2024

Umístění tábora:
Tábor se nachází v Bobrovecké dolině v Západních Tatrách na Slovensku nedaleko vesnice Bobrovec.

Ubytování:
V indiánských stanech tee-pee, max po pěti lidičkách, na dřevěných postelích s úložným prostorem

Strava:
Snídaně, balíček, teplá večeře

Doprava:
Vlastní

Program:
Vlastní, v případě zájmu rádi připravíme společný program

Cena:
Ubytování: 4000 Kč za jedno tee-pee (max 5 osob)
Strava: děti do 3 let zdarma bez nároku na svačinky, účastníci od 4 do 15ti let 1700 Kč, od 16 do 99 let 2700 Kč na celý pobyt.

Kontakt na hlavního vedoucího:
Kateřina Hoghová, +420 773 657 933, tabory@dakotaci.cz

Jak to u nás na táboře vypadá?